UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY FINALISTAMI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

11 marca br uczniowie naszej szkoły, Michalina Gocer kl. 7a, Alicja Stępień kl.7a oraz Grzegorz Bernat kl. 8a wygrali XIV edycję Wojewódzkiego Konkursu Języka Hiszpańskiego i Wiedzy o Hiszpanii „Conoce España” pod Honorowym Patronatem Biura Radcy ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii w Polsce organizowanym przez XXXIV LO im. Miguela de Cervantesa w Warszawie.
Uczniowie wspaniale reprezentowali szkołę, wykazując się ogromną wiedzą i zdobywając pierwsze miejsce. Jest to wielki sukces. Uczniowie wykazali się dużą ambicją, wyrażając chęć i gotowość do spotykania się i przygotowania w weekendy. Jako opiekun i nauczyciel języka hiszpańskiego jestem z nich ogromnie dumna. 
Uczniowie otrzymali cenne nagrody rzeczowe oraz finansowe, a także punkty na świadectwo.

© 2017 Szkoła Podstawowa nr 387 im. Szarych Szeregów w Warszawie. Wszystkie prawa zastrzeżone. Hosted with ❤ by WPengine.pl