Nasze sukcesy

Rok szkolny 2015/16

1/  II miejsce w XXXIV Przeglądzie Amatorskich Zespołów Artystycznych.

Organizator: Wolskie Centrum Kultury.

2/  I miejsce w  XIII Festiwalu Małych Form Teatralnych Gimnazjów Mazowieckich.

Organizator: Gimnazjum nr 46 im. Szarych Szeregów  w Warszawie.

3/ Wyróżnienie w XXXIV Przeglądzie Amatorskich Zespołów Artystycznych.

Organizator: Wolskie Centrum Kultury.

4/ Wyróżnienie w  XIII Festiwalu Małych Form Teatralnych Gimnazjów Mazowieckich.

Organizator: Gimnazjum nr 46 im. Szarych Szeregów w Warszawie.

5/ Indywidualne wyróżnienia za kreacje aktorskie w XIII Festiwalu Małych Form Teatralnych Gimnazjów Mazowieckich.

Organizator: Gimnazjum nr 46 im. Szarych Szeregów w Warszawie.

6/ Wyróżnienie w kategorii edytorskiej XXIII Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „Wydajemy własną książkę”.

Organizator: Młodzieżowy Dom Kultury „Muranów”.

7/ III miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Z przeszłości w przyszłość”.

Organizator: Zespól Szkół nr 69 w Warszawie.

8/ Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Na bombkę choinkową”.

Organizator: Klub Kultury „Zastów”

9/ Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Na palmę wielkanocną”.

Organizator: Dom Kultury w Aninie.


Rok szkolny 2014/15

Alfik historyczny

Laureaci 1, 2, i 3 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Historyczny: Szymon Koński 2a, Artur Stańczak 2a, Michał Buczek 2a

Uczniowie wyróżnieni dyplomami za bardzo dobre wyniki w Alfiku Historycznym (miejsca od 4 do 8 w klasyfikacji ogólnopolskiej): Marcin Nguyen, Jakub Leśkiewicz, Daniel Siuda, Kacper Szajkowski, Damian Wasylewicz – wszyscy z klasy 2a

Sukcesy uczniów klas teatralno-wokalnych

I miejsce w III Mazowieckim Festiwalu Teatrów Szkolnych im. Wojciecha Siemiona dla Teatrzyku 4/6 za spektakl „Piękne acz smutne historie o życiu i miłości”. Organizator konkursu Grójecki Ośrodek Kultury

I miejsce w IX Przeglądzie Piosenki Inscenizowanej dla Teatrzyku 4/6. Organizator konkursu: Miejski Ośrodek Kultury w Sochaczewie

II miejsce w XXXV Przeglądzie Amatorskich Zespołów Artystycznych dla Teatrzyku 4/6 za musical „Piękne acz smutne historie o życiu o miłości”. Organizator konkursu: Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wola m. st. Warszawy im. Stefana Żeromskiego

Wiktoria Walo – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Na Ozdobę Choinkową.
Organizator: Dom Kultury Zastów

Julia Wysocka- główna nagroda 18 Przeglądu Swobodnych Inicjatyw w kategorii fotograficzej za cykl zdjęć „Stara Gazownia na Woli”
Organizator: Dom Kultury „Działdowska”

Wiktoria Walo- 3 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Na Palmę Wielkanocną
Organizator: Dom Kultury Anin

Teatrzyk 4/6 – 1 miejce w 12 Festiwalu Małych Form Teatralnych Gimnazjów Mazowieckich pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty za sztukę” Fredraszki”
Organizator: Gimnazjum nr 46 im. Szarych Szeregów w Warszawie

Teatrzyk 4/6 – 2 miejsce w 12 Festiwalu Małych Form Teatralnych Gimnazjów Mazowieckich pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty za sztukę „Piękne acz smutne historie o życiu i miłości”
Organizator: Gimnazjum nr 46 im. Szarych Szeregów w Warszawie

Teatrzyk 4/6 – wyróżnienie w 13 edycji” Asteriady”za sztukę” Fredraszki”
Organizator:Dom Kultury Włochy
Teatrzyk 4/6 – wyróżnienie w 13 edycji „Asteriady” za spektakl „Piękne acz smutne historie o życiu i miłości”
Organizator: Dom Kultury Włochy

Teatrzyk 4/6 – 2 miejsce w Przeglądzie Teatralnym Maska pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Targówek za sztukę” Piękne acz smutne historie o życiu i miłości”
Organizator: Dom Kultury „Świt”

Teatrzyk 4/6 – wyróżnienie w Przeglądzie Teatralnym „Na Rogatkach” za spektakl „Piękne acz smutne historie o życiu i miłości”
Organizator: 72 Liceum Ogólnokształcące im. Jakuba Jasińskiego

Teatrzyk 4/6 – wyróżnienie w Przeglądzie Teatralnym „Na Rogatkach” za sztukę ” Eurydyka i Orfeusz- historia prawdziwa”
Organizator: 72 Liceum Ogólnokształcące im. Jakuba Jasińskiego w Warszawie

Bartłomiej Szrubarek- wyróżnienie w dzielnicowym Konkursie Recytatorskim „Warszawska Syrenka”
Organizator: Dom Kultury im. Stefana Żeromskiego w Warszawie

Karolina Dąbkowska – wyróżnienie w 12 edycji Festiwalu Małych Form Teatralnych Gimnazjów Mazowieckich
Organizator: Gimnazjum nr 46 im. Szarych Szeregów w Warszawie

Sukcesy sportowe:

Warszawska Olimpiada Młodzieży:

Mistrzostwo Woli z pchnięciu kulą – II miejsce Angelika Błońska

Mistrzostwo Warszawy – I miejsce

Mistrzostwo Mazowsza – rekord Warszawy poprawiony z 9, 92 m. na 9, 93 n.

Bieg na 1500 m:

Mistrzostwo Woli – II miejsce Eryk Gumowski; III miejsce Damian Pawłow

Inne osiągnięcia

Mikołaj Śmiłowski – III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Misyjnym „Mój szkolny kolega z Misji” w kategorii literackiej

Rok szkolny 2013/14

a. konkursy artystyczne:

  • Nagroda główna dla szkolnego „Teatrzyku 4/6” w V edycji  Grochowskich Spotkań Teatralnych „Na rogatkach” – za spektakl Kamienny krąg”  wg scenariusza Małgorzaty Szyszki w reżyserii Beaty Filipczak. Organizator: LXXII Liceum Ogólnokształcące im. Jakuba Jasińskiego w Warszawie.
  • Nagroda w X Warszawskim Konkursie Recytatorskim Poezji Zbigniewa Herberta. Organizator: XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta.
  • I miejsce w Dzielnicowych dla Bartłomieja Szrubarka w Eliminacjach 37 Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka” klasa I. Organizator: Ośrodek Kultury im. Stefana Żeromskiego w Dzielnicy Wola m. st. Warszawy.
  • I miejsce dla szkolnego chóru w IX Praskim Konkursie Patriotycznym. Organizator: LXXII Liceum Ogólnokształcące im. Jakuba Jasińskiego w Warszawie.
  • I miejsce dla szkolnego chóru w VIII Konkursie Polskich Pieśni i Piosenek o Tematyce Patriotycznej. Organizator: Dom Kultury „Zacisze” w Warszawie.
  • II miejsce dla Bartłomieja Szrubarka w Konkursie Recytatorskim „ZACZAROWANA DOROŻKA 2014”. Organizator: Zespół Wolskich Placówek Edukacji Kulturalnej
  • III miejsce w XXXIV edycji Przeglądu Amatorskich Zespołów Artystycznych „PAZA” – szkolna grupa teatralna za spektakl „Najdalsza droga”.
  • Wyróżnienie dla Wiktorii Szostek w IX edycji Praskiego Konkursu Patriotycznego. Organizator: LXXII Liceum Ogólnokształcące im. Jakuba Jasińskiego w Warszawie.
  • Wyróżnienie dla Jana Kosakowskiego w kategorii literackiej w Międzynarodowym Konkursie „Irena Sendlerowa, Historia – teraźniejszość – przyszłość”.      Organizator: Zespół Szkół nr 65 w Warszawie.
  • Wyróżnienie dla Bartłomieja Szrubarka w V edycji Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Pół żartem, pół serio o … miłości”. Organizator: XXXVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Kostki Potockiego w Warszawie.
  • Wyróżnienie dla „Teatrzyku 4/6 bis” w V edycji  Grochowskich Spotkań Teatralnych „Na rogatkach” – za trafne przedstawienie w formie teatralnej powiastki filozoficznej w spektaklu „NAJDALSZA DROGA”. Organizator: LXXII Liceum Ogólnokształcące im. Jakuba Jasińskiego w Warszawie.
  • Wyróżnienie dla Kacpra Glanowskiegow XI Festiwalu Małych Form Teatralnych Gimnazjów Mazowieckich pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Organizator: Gimnazjum nr 46 im. Szarych Szeregów w Warszawie.
  • Wyróżnienie szkolnej grupy teatralnej w XIII Warszawskiej Asteriadzie Dzieci i Młodzieży – za spektakl „Najdalsza droga”. Organizator: Dom Kultury „Włochy”.
  • Finalistami Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej „Usłysz, Panie moje słowa” zostali Wiktoria Szostek oraz Bartosz Borkowski. Organizator: Katolicki Zespół Edukacyjny im. Piotra Skargi w Warszawie.
  • Półfinalistami Konkursu Polskiej Poezji Patriotycznej „Witaj majowa jutrzenko” zostali Wiktoria Szostek, Monika Żaczkiewicz oraz Bartosz Borkowski. Organizator: Katolicki Zespół Edukacyjny im. Piotra Skargi w Warszawie.
  • Udział „Teatrzyku 4/6” w „Teatraliach”. Organizator Bielański Ośrodek Kultury.
  • Udział „Teatrzyku 4/6” w II Wojewódzkim Przeglądzie teatrów Szkolnych im. Wojciecha Siemiona. Organizator Centrum kultury w Grójcu.
  • Udział „Teatrzyku 4/6” w XX Międzyszkolnym Przeglądzie Zespołów Teatralnych  „Maska” Organizator: Dom Kultury „Świt”  w Warszawie.

b. inne konkursy:

  • Dzielnicowy Konkurs „Talent Woli” – w kategorii plastycznej Talentem Woli wybrana została Katarzyna Malec. Szkoła otrzymała tytuł „Szkoły Talentów”.
  • I miejsce dla Konrada Rzodkiewicza w Konkursie „List do dorosłego”. Organizator: Dzielnica Wola m.st. Warszawy.
  • I miejsce dla Wiktorii Góral w  Konkursie „Warszawa da się lubić”. Organizator: Gimnazjum nr 48 im. Jana Pawła II w Warszawie.
  • I miejsce dla Adriana Wieczorkowskiego  w Dzielnicowym Konkursie „Żyj zdrowo, wyglądaj bombowo”. Organizator: Gimnazjum nr 47 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie.
  • I miejsce dla Jana i Weroniki Kossakowskich w VIII edycji Konkursu Historyczno-Literackiego „Arsenał Warszawa”. Organizator: Stowarzyszenie „Karan”.
  • II miejsce dla Aleksandry Mróz i Anny Olasek w VIII edycji Konkursu Historyczno-Literackiego „Arsenał Warszawa”. Organizator: Stowarzyszenie „Karan”.
  • III miejsce dla Bartosz Borkowskiego w Dzielnicowym Konkursie „Żyj zdrowo, wyglądaj bombowo”. Organizator: Gimnazjum nr 47 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie.
  • III miejsce dla Natalii Skorwider w  Konkursie „Warszawa da się lubić”. Organizator: Gimnazjum nr 48 im. Jana Pawła II w Warszawie.
  • III miejsce dla Julii Gawareckiej w Warszawskim Konkursie Biologicznym „Tajemnice ciała”.  Organizator: Liceum Ogólnokształcące im. M. Jasnorzewskiej – Pawlikowskiej w Warszawie.
  • Wyróżnienie dla  Martyny Moczulskiej w Ogólnopolskim Konkursie „Eko – planeta”. Organizator: Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” w Warszawie.
  • Wyróżnienie dla Pauliny Raźniak w Ogólnopolskim Konkursie „Eko – planeta”. Organizator: Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” w Warszawie.
  • Wyróżnienie dla Marietty Orlińskiej w Konkursie „List do dorosłego”. Organizator: Dzielnica Wola m.st. Warszawy.
  • Awans do finału Ogólnopolskiego Polonistycznego Konkursu „Z poprawną polszczyzną za pan brat”: Anna Roguska. Organizator: Centrum Edukacji Humanistycznej.
  • Awans do drugiego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego: Mateusz Jańczyk. Organizator: Wyższa Szkoła Języków Obcych im. S.B. Lindego w Poznaniu.
  • Awans do drugiego etapu Kuratoryjnego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej: Wiktoria Szostek, Dominika Wasilewska.
  • Udział w Konkursie „Poszukiwany Poszukiwana”, nad którym Honorowy Patronat objął Minister Pacy i Polityki Społecznejoraz 52 Wojewodów, Marszałków, Prezydentów Miast Wojewódzkich i Wojewódzkich Kuratorów Oświaty. Organizator: Fabryka Aktywności Młodych.
  • Udział w Ogólnopolskim Programie „Akademia Wynalazców im. Roberta Boscha”. Organizator: Lighthouse Consultants Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
  • Udział w Ogólnopolskim Konkursie Historyczno-Literackim „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni” pod patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej            oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
  • Udział w XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Misyjnego „Mój szkolny kolega z Misji”. Organizator:Dzieło Pomocy „Ad Gentes” Komisji Episkopatu Polski ds. Misji.
  • Udział w kuratoryjnych konkursach przedmiotowych.

c. szkolny Wolontariat:

  • I miejsce w Dzielnicowym Konkursie Barwy Wolontariatu – Zuzanna Dębska klasa III.
  • Udział w Konkursie „Ośmiu Wspaniałych” .

 

  1. rywalizacja sportowa:
  • biegi przełajowe – finaliści Warszawskiej Olimpiady Młodzieży: Alicja Sadłos, Damian Pawłow, Łukasz Kulesza,
  • piłka nożna: dziewczęta 3, chłopcy 2 miejsce w dzielnicowej rywalizacji w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży,
  • koszykówka; dziewczęta 5 miejsce w dzielnicowej rywalizacji w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży,
  • piłka siatkowa: dziewczęta 3, chłopcy 2 miejsce w dzielnicowej rywalizacji w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży,
  • pływanie: drużynowo dziewczęta 5, chłopcy 4 miejsce w dzielnicowej rywalizacji w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży,

 

Rok szkolny 2012/13

Teatrzyk 4/6 €“ wyróżnienie w IV edycji Teatralnych Spotkaniach na Rogatkach Grochowskich za spektakl „Ptam”. Organizator LXXII Liceum Ogólnokształcące im. Jakuba Jasińskiego w Warszawie Teatrzyk 4/6 €“ II miejsce w XII Warszawskim Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej twórczości Artystycznej „Asteriada za spektakl „Zdarzyło się…”:. Organizator: Dom Kultury Włochy II miejsce dla „Teatrzyku 4/6” z Gimnazjum Nr 46 im. Szarych Szeregów za spektakl „Ptam” w XXXIII Przeglądzie Amatorskich Zespołów Artystycznych. Organizator: Ośrodek Kultury im. S. Żeromskiego Franciszek Komorowski – €“ nagroda aktorska w VI Ogólnopolskim Konkursie na Inscenizację Sztuki Polskiej Sztuki Współczesnej Brombolandia 2013. Organizator: Dom Kultury Rakowiec Aleksandra Kujawa – €“ III miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Gdyby można zmienić trzy rzecz…” – kategoria literacka. Organizator: Zespół Wolskich Placówek Edukacji Kulturalnej. III miejsce dla Klaudii Krzyzińskiej, Marty Sawickiej, Katarzyny Cudnej i Patrycji Szwertner w VII edycji konkursu „Arsenał Warszawa”. Organizator: Rada Programowa Konkursu pod przewodnictwem p. Barbary Wachowicz i Stowarzyszenie KARAN II miejsce dla Aleksandry Kochańskiej, Tymoteusza Kochańskiego, Pawła Nowakowskiego i Krzysztofa Walerzaka w VII edycji konkursu „Arsenał Warszawa”. Organizator: Rada Programowa Konkursu pod przewodnictwem p. Barbary Wachowicz i Stowarzyszenie KARAN II miejsce dla Jana Kosakowskiego w VII edycji konkursu „Arsenał Warszawa”. Organizator: Rada Programowa Konkursu pod przewodnictwem p. Barbary Wachowicz i Stowarzyszenie KARAN Klaudia Krzyzińska –  wyróżnienie w X edycji Konkursu Recytatorskiego Polskiej Poezji Patriotycznej „Witaj, majowa jutrzenko”. Organizator: Katolicki Zespół Edukacyjny im. Piotra Skargi Jan Kosakowski – €“ wyróżnienie w konkursie „Talent Woli” – w kategorii otwartej. Organizator: Gimnazjum nr 47 im. Marszałka J. Piłsudskiego w Warszawie wyróżnienie dla Mikołaja Mrozika z klasy 3b w ogólnopolskim  konkursie literackim śladami Ireny Sendlerowej – Przeszłość, teraźniejszość, przyszłość €“finaliści ogólnopolskiego konkursu „Z poprawną polszczyzną na co dzień”: Anna Roguska klasa 2b, Adrian Wieczorkowski klasa 1b, Michał Załuski klasa 1b pierwsze miejsce w VIII edycji Warszawskiego Konkursu Pisania Listów â€“ Aleksandra Piotrowska klasa 3b  wyróżnienie dla Mikołaja Mrozika z klasy 3b w ogólnopolskim  konkursie literackim śladami Ireny Sendlerowej – Przeszłość, teraźniejszość, przyszłość tytuł Talent Woli w kategorii sportowej – Angelika Błońska klasa 1a – zobacz prezentację tytuł Talent Woli w kategorii artystycznej – Magdalena Jarzębska klasa 3d – zobacz prezentację finaliści ogólnopolskiego konkursu „Z poprawną polszczyzną na co dzień”: Anna Roguska klasa 2b, Adrian Wieczorkowski klasa 1b, Michał Załuski klasa 1b  II miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Pół żartem, pół serio o.. szkole –  Klaudia Krzyzińska klasa III d (organizator: XXXVIII LO im. St. Kostki Potockiego w Warszawie) III miejsce w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego – Patrycja Szwertner klasa IIId (organizator: Zespół Szkół nr 32 im. K.K. Baczyńskiego w Warszawie)   Laureaci dzielnicowego konkursu „Wisła wizytówką Warszawy” (organizator: Gimnazjum nr 51 im. Bolesława Prusa): I miejsce: Natalia Wąsik klasa 1d II miejsce: Nikola Rogalska klasa 1c III miejsce: Aleksandra Ciszewska klasa 1d wyróżnienie: Bartłomiej Borkowski klasa 1d

Osiągnięcia sportowe

Gimnazjum nr 46 w Warszawie

w roku szkolnym 2011/2012

Indywidualne biegi sztafetowe Dziewczęta – I m-ce Chłopcy – I m-ce
Piłka koszykowa Dziewczęta – I m-ce(Warszawa m-ca 5-8) Chłopcy – II m-ce
Tenis stołowy Dziewczęta – III m-ce Chłopcy – III m-ce
Piłka ręczna Dziewczęta – II m-ce Chłopcy – II m-ce
Piłka siatkowa Dziewczęta – II m-ce Chłopcy – I m-ce

 

Sukcesy uczniów klas artystycznych w roku szkolnym 2011 / 2012

  • I miejsce w XXXII Przeglądzie Amatorskich Zespołów Artystycznych za spektakl „Msza wędrującego” (organizator: Ośrodek Kultury im. Stefana Żeromskiego);
  • I miejsce w VI Edycji Konkursu „Arsenał Warszawa” dla Marty Sawickiej, Katarzyny Cudnej i Patrycji Szwertner za pracę „Dzieje kościoła św. Wawrzyńca na warszawskiej Woli” (organizator: Fundacja Karan);
  • Wyróżnienie w VI Edycji Konkursu „Arsenał Warszawa” dla Klaudii Krzyzińskiej, Oli Kujawa, Dominiki Kościńskiej za pracę: „Życie warszawskiej rodziny w czasie Powstania warszawskiego” (organizator: Fundacja Karan);
  • Wyróżnienie dla Weroniki Żłobickiej w konkursie literackim na limeryk o Marii Skłodowskiej – Curie (organizator: Klub Kultury Zastów);
  • Wyróżnienie dla Kornela Wojcinowicza w 15. Przeglądzie Swobodnych Inicjatyw w kategorii fotograficznej za pracę: „Portret we wnętrzu, wnętrze w portrecie …(organizator:Dom Kultury Działdowska);
  • Wyróżnienie dla Klaudii Krzyzińskiej w 35. Dzielnicowym Konkursie „Warszawska Syrenka” (organizator Ośrodek Kultury im. Stefana Żeromskiego);
  • Wyróżnienie dla Martyny Kieszek za pracę Czysta woda…uroda w 15. Przeglądzie Swobodnych Inicjatyw w kategorii plastycznej (organizator:Dom Kultury Działdowska);
  • Wyróżnienie dla Mateusza Grodzkiego za talent wokalny w X Festiwalu Małych Form Teatralnych Gimnazjów Mazowieckich
  • I miejsce dla Teatrzyku 4/6 w X Festiwalu Małych Form Teatralnych Gimnazjów Mazowieckich w kategorii montaż słowno – muzyczny za spektakl „Msza wędrującego” według Edwarda Stachury;
  • Wyróżnienie dla Teatrzyku 4/6 w X Festiwalu Małych Form Teatralnych Gimnazjów Mazowieckich w kategorii miniatura dramatyczna za sztukę Małgorzaty Szyszki „Tragedia grecka”;
  • Wyróżnienie dla Teatrzyku 4/6 w Konkursie Teatralnym „Warszawski Festiwal Teatralny Młodych w Starej Prochowni” – wiosna 2012 za spektakl „Msza wędrującego” według Edwarda Stachury (organizator: Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej);
  • I miejsce dla Dominiki Cieleckiej w konkursie plastycznym „Trzeźwa młodość”.

 

Osiągnięcia sportowe

Gimnazjum nr 46 w Warszawie

w roku szkolnym 2010/2011

Biegi sztafetowe Dziewczęta – II m-ce Chłopcy – III m-ce
Piłka nożna Dziewczęta – I m-ce Chłopcy – —–
Piłka koszykowa Dziewczęta – III m-ce Chłopcy –III m-ce
Piłka siatkowa Dziewczęta – I m-ce Chłopcy – I m-ce
Piłka ręczna Dziewczęta – II m-ce Chłopcy – III m-ce
Dwubój nowoczesny Dziewczęta – —— Chłopcy – I m-ce  (Warszawa m-ca 5-8)
Pływanie Dziewczęta – III m-ce Chłopcy – II m-ce
Tenis stołowy Dziewczęta – II m-ce Chłopcy – —–
Uni-hokej Dziewczęta – III m-ce Chłopcy – —-
Zawody dodatkowe – Puchar Żoliborza Dziewczęta – I  m-ce Chłopcy – I m-ce

Miejsce w klasyfikacji generalnej: III gimnazjum na Woli

dz. II m-ce na Woli

chł. III m-ce na Woli

Rok szkolny 2010/2011 Osiągnięcia uczniów klas z warsztatami teatralnymi

1/ Franek Komorowski  wyróżnienie w Dzielnicowym Konkursie Recytatorskim Warszawska Syrenka

2/ Klaudia Krzyzińska – wyróżnienie w Dzielnicowym Konkursie Recytatorskim Warszawska Syrenka 3/ Teatrzyk 4/6  wyróżnienie w IX Festiwalu Małych Form Teatralnych Gimnazjów Mazowieckich za przedstawienie „Ciotunia” 4/ Bartosz Sternicki wyróżnienie w IX Festiwalu Małych Form Teatralnych Gimnazjów Mazowieckich za rolę Hefajstosa w przedstawieniu „Puszka Pandorci” 5/ Teatrzyk 4/ 6  wyróżnienie w XXXI Przeglądzie Amatorskich Zespołów Artystycznych za sztukę pod tytułem „Pyramus i Tysbe” 6/ Teatrzyk 4/6  II miejsce w XXXI Przeglądzie Amatorskich Zespołów Artystycznych za sztukę pod tytułem „Puszka Pandorci” 7/ Bartosz Sternicki  wyróżnienie w Miejskim Konkursie Polonistyczno  Historycznym „W świecie mitów” 8/ Franek Komorowski  nagroda w XVIII Wojewódzkim Konkursie „Wydajemy własną książkę”

Osiągnięcia klas sportowych siatkarskich

I miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola w kategorii chłopców I miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola w kategorii dziewcząt I miejsce w Pucharze Żoliborza w kategorii chłopców I miejsce w Pucharze Żoliborza w kategorii dziewcząt III miejsce w Finale Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w kategorii chłopców IV miejsce w Finale Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w kategorii dziewcząt

Rok szkolny 2009/2010 Osiągnięcia uczniów klas humanistyczno-artystycznych

1/ I miejsce w VIII Festiwalu Małych Form Teatralnych dla Teatrzyku 4/6 za spektakl „Chroń nas, Panie, od pogardy”;

2/ III miejsce w VIII Festiwalu Małych Form Teatralnych dla Teatrzyku 4/6 za komedię „Pigmalion i Galatea” 3/ Wyróżnienie w VIII Festiwalu Małych Form Teatralnych dla Grzegorza Żórawskiego za osobowość sceniczną. 4/ Wyróżnienie w VIII Festiwalu Małych Form Teatralnych dla Bolesława Bogumiła za osobowość sceniczną. 5/ II miejsce w XXX Przeglądzie Amatorskich Zespołów Artystycznych dla Teatrzyku 4/ 6 za komedię „Pigmalion i Galatea”; 6/ Wyróżnienie Specjalne w IV Przeglądzie Prezentacji Scenicznych Placówek Kultury i Oświaty KOGEL MOGEL 2010 dla Teatrzyku 4/ 6 za komedię „Pigmalion i Galatea”; 7/ Wyróżnienie w Dzielnicowym Konkursie Recytatorskim „Warszawska Syrenka” dla Katarzyny Stanik; 8/ Wyróżnienie w Dzielnicowym Konkursie Recytatorskim „Warszawska Syrenka” dla Marcina Bisza; 9/ Wyróżnienie dla Grzegorza Żórawskiego w VII Konkursie Recytatorskim Polskiej Poezji Patriotycznej „Witaj, majowa jutrzenko”.

Osiągnięcia uczniów w zakresie matematyki

Wyróżnienie w konkursie „Kangur Matematyczny” dla

Pauliny Adamczuk z kl. I

Osiągnięcia uczniów w zakresie biologii

Uczniowie wyróżnionieni w ogólnopolskim konkursie Eko-Planeta, w kategorii Junior: – Karolina Woluch z klasy 1D – test z zakresu przyrody; – Aleksandra Powierża z klasy 2D – konkurs prac indywidualnych albumowych

 

Szkolny konkurs języka niemieckiego

I miejsce w klasach I – Aleksandra Galas – kl. Id

I miejsce w klasach II – Anna Mikłasz – kl. IIb

Osiągnięcia sportowe – pływanie

I miejsce w dzielnicy w pływaniu dziewcząt i chłopców

II miejsce w dwuboju nowoczesnym V miejsce na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieżowej w dwuboju nowoczesnym chłopców VI miejsce na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieżowej w pływaniu chłopców

Osiągnięcia klas sportowych – siatkarskich

I miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola w kategorii chłopców I miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola w kategorii dziewcząt I miejsce w Pucharze Żoliborza w kategorii chłopców I miejsce w Pucharze Żoliborza w kategorii dziewcząt IV miejsce w Finale Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w kategorii chłopców IV miejsce w Finale Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w kategorii dziewcząt

Uznanie za aktywność wolontariuszy

Dyplom za udział w samorządowym Konkursie Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” od Burmistrza Dzielnicy Wola dla „Wspaniałych na Woli” oraz podziękowania dla Pani Moniki Karolkiewicz – pedagog szkolnej, za przygotowanie młodzieży do udziału w konkursie;

Zaproszenie na ogólnopolską prezentację projektu z naszej szkoły „Mądrze i zdrowo, czyli świat na różowo” do Zamku Królewskiego;

2008/2009 Osiągnięcia uczniów klas humanistyczno-artystycznych

1/ Wyróżnienia w Dzielnicowym Konkursie Recytatorskim Warszawska Syrenka

a/ Agnieszka Hajkiewicz; b/ Żaneta Motuk; c/Paweł Osiak; d/ Krzysztof Maciejka; 2/ Wyróżnienie w Warszawskim Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej „Asteriada” dla Teatrzyku 4/6 za spektakl pt: „Czas goi rany?”. 3/ III miejsce w VII Festiwalu Małych Form Teatralnych Gimnazjów Mazowieckich dla Teatrzyku 4/6 za spektakl pt: „Czas goi rany?”. 4/ Wyróżnienia indywidualne w VII Festiwalu Małych Form Teatralnych Gimnazjów Mazowieckich za talent sceniczny i wokalny dla: a/ Pauliny Marczak; b/ Janka Potrykowskiego; c/ Radka Nowaka; d/ Tomka Suski; e/ Weroniki Czarneckiej. 5/ Nagroda w 12. Przeglądzie Swobodnych Inicjatyw dla Teatrzyku 4/6 za spektakl pt: „Czas goi rany?”. 6/ Wyróżnienie Specjalne dla Teatrzyku 4/6 w Konkursie Kogel  Mogel za spektakl pt: „www.gim46.pl”. Osiągnięcia sportowe I miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola w piłce siatkowej dziewcząt II miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola w piłce siatkowej chłopców

2007/2008 Laureaci konkursów Podziękowania od Burmistrza Woli dla Magdaleny Krupy za udział w konkursie „Ośmiu Wspaniałych” Międzyszkolny konkurs „Katyń – prawda i pamięć” I miejsca Kasandra Kalwasińka;  wyróżnienia – Krzysztof Pawlaczyk i Klaudia Turczynowicz Matematyka Arkadiusz Szałajda kl. II a – Wyróżnienie w międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” oraz III lokata w Ogólnopolskim Konkursie „Alfik Matematyczny” Przedmioty Humanistyczne i Artystyczne I miejsca w XXVIII Przeglądzie Amatorskich Zespołów Artystycznych Wyróżnienie w VI Festiwalu Małych Form Teatralnych Gimnazjów Warszawskich Nagrodzeni uczniowie: E. Adamowicz, K. Kalwasińska, M. Krupa, A. Lepucka, Z. Kaluta, M. Gołasa, K. Machalska, M. Baluta, P. Kobus, K. Micuła III miejsca w XI Przeglądzie Swobodnych Inicjatyw Grzegorz Żórawski kl. IId – nagroda dla najlepszego aktora VI Przeglądu Małych Form Teatralnych Paulina Marczak kl. IId – nagroda w Konkursie Literackim „Wydajemy wiosną książkę” Osiągnięcia Sportowe II miejsce w podnoszeniu ciężarów w Mistrzostwach Mazowsza Juniorów do lat 16 – Łukasz Kwasiborski II miejsce w Finale Warszawskiej Olimpiady Młodzieżowej 2007, II miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Młodzików – karabin sportowy – M.Papros II miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Mazowsza w akrobatyce sportowej oraz II miejsce w Ogólnoposkich „Młodych Talentach” – Filip Rawa IIa Chemia M. Gawryś – finalistka Konkursu Chemiczno- Fizycznego im. Tratkiewicza Ogólnopolski Konkurs Misyjny „Mój szkolny kolega z Misji” Wróżnienie w kategorii literackiej: Paweł Osiak, Agnieszka Hajkiewiecz kl. IIIc I miejsce w kategorii scenariusz lekcji – p. Sylwia Beier-Żylak II mijsce w kategorii nabożeństwo misyjne – p. Lidia Kycko II miejsce w kategorii charytatywnej II miejsce w kategorii ogólnej – misyjne szkoły 2006/2007 Piłka nożna Uklasowaliśmy się w pierwszej ósemce najlepszych drużyn w Warszawie Piłka Siatkowa VI miejsce w dzielnicy Otwarte Mistrzostwa Warszawy w pływaniu Ewelina Piotrowska: III miejsce – 200 m styl klasyczny IV miejsce – 50 m styl klasyczny Aleksandra Zackiewicz: III miejsce – 200 m styl klasyczny III miejsce – 50 m i 100 m styl grzbietowy PŁYWANIE DZIEWCZąT: I miejsce – dzielnica III miejsce – Warszawa PŁYWANIE CHŁOPCÓW: I miejsce – dzielnica IV miejsce – Warszawa Zimowe Mistrzostwa Polski w Pływaniu Aleksandra Zackiewicz: II miejsce – 100 m styl zmienny I miejsce – 50 m i 100 m styl grzbietowy Ewelina Piotrowska – finał 50 m styl klasyczny Marcin Kozłowski – finał B na 50 m i 100 m kraulem Klaudia Kowalska – finał B na 50 m, 100 m i 200 m styl klasyczny Warszawska Olimpiada Młodzieży Piłka Nożna – V miejsce w dzielnicy Koszykówka – V miejsce w dzielnicy Unihokej – VI miejsce w dzielnicy Tenis Stołowy – V miejsce w dzielnicy Pływanie: – I miejsce w dzielnicy – II miejsce w Warszawie – III miejsce na mazowszu Dwubój: I miejsce w dzielnicy V miejsce w Warszawie Dzielnicowy Konkurs Wiedzy o AIDS Justyna Mierzejewska Sebastian Gaś – I miejsce Joanna Kosmatka III Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny „Chrońmy Ziemię – Nasz Dom” Karolina Szeląg – III miejsce – kategoria fotografia Łukasz Lewandowski – wyróżnienie – kategoria multimedialna Katarzyna Surowiecka – wyróżnienie – kategoria literacka Monika Jaworska – wyróżnienie – kategoria literacka Warszawski konkurs „Co nam w duszy gra?” Zuzanna Lach – laureatka Konkurs Wojewódzki „Mazowsze – moja mała ojczyzna” Aleksandra Trzcińska – II miejsce kategoria plastyczna Konkurs Literacki „Kolaże i limeryki Weronika Ziółkowska – I miejsce Patryk Kobus – II miejsce XVII Wojewódzki Przegląd Amatorskich Zespołów Artystycznych Kl.IId – II miejsce Kl.IIId – II miejsce V Festiwal Małych Form Teatralnych Kl.Ic – III miejsce Kl.IId – II miejsce Kl.IIId – I miejsce Adam Rosiak – Wyróżnienie indywidualne Wojewódzki konkurs „Wydajemy własną książkę” Monika Sędek – Wyróżnienie Patryk Kobus – Wyróżnienie Weronika Ziółkowska – Wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny”Eko-planeta” Joanna Kosmatka – wyróżnienie VI Ogólnopolski Konkurs Misyjny „Mój szkolny kolega z Misji” I miejsce – kategoria charytatywna III miejsce – kategoria ogólna(najbardziej misyjne gimnazjum) p.Lidia Kycko – III miejsce – kategoria:NABOŻEŃSTWO MISYJNE p.Sylwia Beier – Żylak – III – kategoria:SCENARIUSZ LEKCJI Zimowe Mistrzostwa Polski juniorów – styczeń 2007 Srebrny medal na 100 m stylem zmiennym 2 brązowe medale na 50 m i 100 m stylem grzbietowym Letnie Mistrzostwa Polski w pływaniu juniorów 2006 srebrny medal na 50m stylem motylkowym, brązowy medal na 50m stylem grzbietowym, Ogólnopolski Sprawdzian Wszechstronności Pływackiej miejsce i najlepszy czas na zawodach na 400m stylem zmiennym, I miejsce na 100m stylem motylkowym. Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa w Pływaniu Warszawianka Wodny Park podczas tych zawodów pływacy z PUKS Wola zdobyli łącznie 18 medali, w tym: 3 złote, 10 srebrnych 5 brązowych. Zawodniczki Ola Zackiewicz i Ada Sanicka, które reprezentują Kadrę Narodową juniorów w pływaniu Polskiego Związku Pływackiego, zostały dodatkowo uhonorowane nagrodą specjalną za osiągnięcia sportowe. Zawodniczka Ewelina Piotrowska powołana została w skład Kadry Mazowsza.

 


W dniu 12 stycznia 2007 odbył sie konkurs aktorsko – recytatorski „Zaczarowana dorożka” organizowany przez Wolskie Centrum Placówek Kulturalnych. Wyróżnienie w konkursie zdobyli uczniowie kl. IIId: Monika Sędek Aleksandra Filipowicz Mateusz Pirek Mateusz Porębski Adam Rosiak


3 pażdziernika 2006 odbyły się zawody w biegach przełajowych o MISTRZOSTWO DZIELNICY WOLA. Osoby, które zajęły miejsca 1-12 będą rywalizować o Mistrzostwo Warszawy 17 pażdziernika na terenach WOJSKOWEJ AKADEMII TECHNICZNEJ. Klasy pierwsze: Ala Konopka – 4 miejsce Ola Florczyk – 9 miejsce Maciek Niemirowski – 10 miejsce Klasy drugie: Karolina Sanicka – 2 miejsce Klasy trzecie: Aleksandra Zackiewicz – 3 miejsce Ola Zduńczyk – 8 miejsce Natalia Sierpińska – 10 miejsce Michał Madejski – 9 miejsce Punkty dla szkoły wywalczyli również: Karolina Jegier, Maja Chojnacka, Marcin Kozłowski, Patryk Powierża, Michał Niemirowski, Arek Dąbrowski, Bartosz Pudełko, Rafał Mańkowski, Łukasz Pawłowski, Luca Sposato, Tomasz Kijanka, Patryk Wardecki. GRATULUJEMY!!!


Dnia 16 września 2006 odbyły się MISTRZOSTWA MAZOWSZA i WARSZAWY w TRIATHLONIE (200m stylem dowolnym, 6000m na rowerze i 1500m biegu). KAROLINA SANICKA zdobyła brązowy medal na Mazowszu, a drugie miejsce w Warszawie. Jej klubowy kolega BARTOSZ PUDEŁKO zajął XII miejsce na Mazowszu, a X – w Warszawie. Oboje wywalczyli cenne punkty dla szkoły w klasyfikacji WOM. Gratulujemy!!! 2005/2006

Laureaci konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych w roku szkolnym 2005/2006.
 

Matematyka:
Piotr Bziuk – Wyróżnienie w Międzynarodowym konkursie „Kangur” Matematyczny Krzysztof Janowski – Wyróżnienie w Międzynarodowym konkursie „Kangur” Matematyczny Kamila Rzeplińska – Wyróżnienie w Międzynarodowym konkursie „Kangur” Matematyczny

Biologia:
Michał Goliński – Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko – Planeta” Paweł Kowalski – Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko – Planeta” Andrzej Ostrowski – Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko – Planeta” Alan Wasilewski – Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko – Planeta”

Laureaci konkursów międzyszkolnych i dzielnicowych w roku szkolnym 2005/2006
Język Polski:
Michał Wasilewski – 3 miejsce w międzyszkolnym literackim konkursie „Żywioły, które wstrząsnęły światem” Teatrzyk „Ten Trzeci” – wyróżnienie w Wolskim Przeglądzie organizowanym przez OK. im. Stefana Żeromskiego

Matematyka
Katarzyna Zagrodzka – III miejsce w Dzielnicowym Konkursie Matematycznym „Sigma”

Biologia
Monika Sędek – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym „Chronimy Ziemię – Nasz Dom” – kategoria literacka Klaudia Zurczynowicz, Robert Hitnarowicz, Mateusz Godlewski – kategoria literacka wyróżnienie Elżbieta Boratyńska – II miejsce – kategoria plastyczna Olga Lewandowska – III miejsce – kategoria plastyczna Aleksandra Filipowicz – wyróżnienie kategoria plastyczna Patrycja Durakiewicz – wyróżnienie kategoria plastyczna

Język Angielski
Bartek Pudełko – III miejsce w konkursie dla gimnazjów wolskich „English Speaking Countries”

Historia
Monika Sędek, Aleksandra Filipowicz, Zuzanna Lach – II miejsce w quizie III Turnieju Gimnazjów Wolskich „Wola – moja dzielnica” Reprezentacja klasy 2d – I miejsce w prezentacji ciekawego miejsca III Turnieju Gimnazjów Wolskich

Laureaci konkursów warszawskich; wojewódzkich w roku szkolnym 2005/2006
 

Język Polski
Małgorzata Rudzińska – wyróżnienie w konkursie Recytatorskim „Warszawska Syrenka” Dominika Derda, Katarzyna Olszak, Karol Mitsuła – Nagroda specjalna w wojewódzkim konkursie literackim „Wydajemy własną książkę”. Teatrzyk „Ten Trzeci” – I miejsce oraz wyróżnienie na IV FMFT

Religia
Aleksandra Stuczyńska – II miejsce w konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej „Usłysz, Panie, moje słowa” dla gimnazjów stołecznych i podwarszawskich szkoła – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Misyjnym „Mój szkolny kolega z Afryki” – kategoria charytatywna szkoła – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Misyjnym „Mój szkolny kolega z Afryki” – kategoria muzyczna

Chemia – Fizyka
Andrzej Oskowski, Wojciech Wawro – Finaliści konkursu chemiczno-fizycznego im. Tratkiewicza ( Lo im. J. Poniatowskiego)

Historia
Aleksandra Trzcińska – I miejsce w konkursie „Mazowsze – moja mała ojczyzna” Zuzanna Lach, Aleksandra Filipowicz – III miejsce w konkursie „Mazowsze – moja mała ojczyzna”

Osiągnięcia sportowe uczniów Gimnazjum nr 46
Mistrzostwa Dzielnicy Wola Dziewczęta I miejsce – pływanie I miejsce – dwubój-nowoczesny Chłopcy I miejsce – piłka siatkowa II miejsce – piłka nożna II miejsce – piłka ręczna II miejsce – pływanie III miejsce – dwubój nowoczesny III miejsce – tenis stołowy I miejsce – Mateusz Oniśk biegi przełajowe III miejsce – Mateusz Godlewski biegi przełajowe I miejsce – Mateusz Oniśk skok w dal Mistrzostwa Warszawy Dziewczęta Warszawska Olimpiada Młodzieży – III miejsce w dwuboju nowoczesnym Aleksandra Zackiewicz – brązowy medal Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Złoty, srebrny i brązowy medal w Otwartych Mistrzostwach Warszawy w pływaniu Ewelina Piotrowska – srebrny medal WOM, srebrny medal w Otwartych Mistrzostwach Warszawy Klaudia Kowalska – brązowy medal Otwartych Mistrzostw Warszawy Natalia Sierpińska – brązowy medal Otwartych Mistrzostw Warszawy Katarzyna Polańska – brązowy medal Otwartych Mistrzostw Warszawy Chłopcy Mateusz Oniśk – Mistrzwostwa Warszawy w skoku w dal Warszawska Olimpiada Młodzieży – udzial drużyny piłkarskiej

Inne osiągnięcia sportowe
Mateusz Oniśk – IV miejsce w Mazowieckich Igrzyskach Szkolnych Młodzieży szkolnej w skoku w dal. Aleksandra Zackiewicz, Karolina Sanicka, Natalia Sierpińska, Katarzyna Polańska– VI miejsce w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w dwuboju nowoczesnym. Aleksandra Zackiewicz, Ewelina Piotrowska – brązowy medal w zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów w pływaniu. 2004 / 2005 szkoła – III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Misyjnym „Mój szkolny kolega z Afryki” na najbardziej „misyjną” szkołę w Polsce Elwira Szmit – III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Misyjnym „Mój szkolny kolega z Afryki” – kategoria muzyczna Elwira Szmit – II miejsce w I festiwalu Piosenki Religijnej” Śpiewajmy Panu” – kategoria solista szkoła – II miejsce w I festiwalu Piosenki Religijnej” Śpiewajmy Panu” – kategoria zespół   2003 / 2004 Marta Murawska – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Misyjnym „Mój szkolny kolega z Afryki” – kategoria literacka   2002 / 2003

OSIĄGNIECIA W SPORCIE:
 

Zawody w pływaniu o Puchar Dzielnicy Wola
szkoła – II miejsce drużynowo Barbara Hejduk – I miejsce Krzysztof Frankowski – II miejsce Agata Urbańska – I miejsce Zuzanna Sapeta – W zawodach w biegach przełajowych, zakwalifikowała się do WOM (Warszawska Olimpiada Młodzieży) szkoła – II miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola w piłce nożnej chłopców szkoła – IX miejsce w WOM w piłce ręcznej szkoła – II miejsce w unihocu dziewcząt w Mistrzostwach Dzielnicy szkoła – V miejsce w unihocu chłopców szkoła – II miejsce w województwie mazowieckim w konkursie rowerowym (Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego) szkoła – I miejsce w dzielnicy Wola i V miejsce w Warszawie (WOM) w siatkówce dziewcząt szkoła – II miejsce w dzielnicy Wola w piłce koszykowej chłopców szkoła – III miejsce dziewcząt i III miejsce chłopców w łyżwiarstwie szkoła – IV miejsce w dwuboju (pływanie + bieg 1000m) Lekka atletyka – finaliści WOM Agata Banasiak – skok w dal Ewa Wójcik – pchnięcie kulą Kamil Jaworzyński – skok w dal

NAJZDOLNIEJSI MATEMATYCY
 

I Konkurs Matematyczny „MAT”
Wojciech Ziółkowski – II miejsce w województwie Michał Gromisz – VII miejsce w województwie Joanna Ornoch – VIII miejsce w województwie

II Dzielnicowy Konkurs Matematyczny „SIGMA”
Maciej Pfuetzner – I miejsce Daniel Olszewski – I miejsce Michał Gromisz – II miejsce Joanna Ornoch – III miejsce

III Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR”
Ryszard Wieczorek – dyplom kategorii „Bardzo Dobry” Wojciech Ziółkowski – wyróżnienie Loay Achmasiewicz – wyróżnienie Anna Grzeszczak – wyróznienie Adam Wawro – wyróżnienie Maciej Pfuetzner – wyróżnienie Rafał Przyborski – wyróżnienie

WYBITNI HUMANIŚCI
VII Wolski Przegląd Teatralny – I miejsce „Teatrzyk 2/3” Festiwal Małych Form Teatralnych – II miejsce Teatrzyk „Ten Trzeci”, Teatrzyk 2/3 „Turniej Jednego Wiersza” – III miejsce 1. Zofia Godowska 2. Irmina Buńczuk 3. Halszka Kołaczkowska Przedstawienie „Melpomena w szkolnej ławce” – wyróżnienie

INNE SUKCESY
Adam Wawro – finalista konkursu Fizyczno-Chemicznego szkoła – II Dzielnicowy Konkurs Ekologiczny – wyróżnienie

III Konkurs Geologiczny – 6 finalistów:
Katarzyna Drouet – klasa IIIc Dominika Grabowska – klasa IIId Anna Grzeszczak – klasa IIId Magda Nożewska – klasa IIId Aleksandra Owczarek – klasa IIIc Katarzyna Hiter – klasa IIIc 2001 / 2002

OSIĄGNIĘCIA W SPORCIE:
szkoła – I miejsce w mistrzostwach dzielnicy Wola w łyżwiarstwie szybkim dziewcząt. szkoła – V miejsce w Warszawie w łyżwiarstwie szybkim dziewcząt. szkoła – I miejsce w mistrzostwach dzielnicy Wola w łyżwiarstwie szybkim chłopców. szkoła – III miejsce w mistrzostwach dzielnicy Wola w piłce ręcznej chłopców. szkoła – II miejsce w mistrzostwach dzielnicy Wola w piłce siatkowej chłopców. szkoła – III miejsce w mistrzostwach dzielnicy Wola w piłce siatkowej dziewcząt. szkoła – III miejsce w mistrzostwach dzielnicy Wola w piłce nożnej dziewcząt. szkoła – III miejsce w mistrzostwach dzielnicy Wola w dwuboju nowoczesnym. szkoła – II miejsce w Warszawie w turnieju „Złota piłka”. szkoła – III miejsce w Warszawie w mistrzostwach rowerowych BRD. szkoła – II miejsce w województwie mazowieckim w mistrzostwach rowerowych BRD. szkoła – I miejsce w mistrzostwach dzielnicy Wola w koszykówce chłopców. szkoła – I miejsce w zawodach pływackich nauczycieli o puchar dyrektora dzielnicy Woli.

KONKURSY PRZEDMIOTOWE:
Agnieszka Górnicka – I miejsce w etepie szkolnym konkursu ortograficznego zorganizowanego przez gminę. Katarzyna Żuk – I miejsce w etepie szkolnym konkursu „Ja i moje gimnazjum”. Karolina Martyniuk – I miejsce w etepie szkolnym konkursu recytatorskiego „Mazowsze znane i nieznane”. Ryszard Wieczorek, Anna Olszewska, Łukasz Ostrowski, Kamil Dudowicz – dyplom w kat. „bardzo dobry” w konkursie matematycznym „Kangur”. Ryszard Wieczorek – I miejsce w dzielnicowym konkursie matematycznym. Joanna Ornoch – III miejsce w dzielnicowym konkursie matematycznym. Marcin Wasilewski – I miejsce w konkursie matematycznym „Mat 2002”. Anna Olszewska, Agnieszka Pura, Radosław Adamowicz – laureaci szkolnego konkursu o Ziemi. Mateusz Bernat, Anna Olszewska, Duc Vu Hoang – laureaci drugiego etapu konkursu fizycznego. Anna Olszewska – XI miejsce w finale IX Olimpiady Zdrowego Stylu Życia zorganizowanego przez PCK. Paulina Paczuska – laureatka „Szkolnego Konkursu Polonistycznego”. Magdalenia Kopczyńska, Magdalena Jabłecka, Anna Olszewska, Agnieszka Pura, Mateusz Bernat, Duc Vu Hoang – finalisci Konkursu Chemicznego LO im. Poniatowskiego. Anna Olszewska, Magdalena Jabłecka, Mateusz Bernat – finaliści Konkursu Logicznego LO Garbińskiego (IV miejsce).

TEATRZYK 4/6:
Marta Dylewska – I miejsce w X Uniwersalnym Przeglądzie Artystycznym. szkoła – Teatrzyk 4/6 I miejsce w II Przeglądzie Szkolnych Występów Estradowych „Na szkolnej estradzie” w kategorii montażu słowno – – muzycznego. Marta Dylewska – I miejsce w II Przeglądzie Szkolnych Występów Estradowych „Na szkolnej estradzie” w kategorii monodramu. szkoła – Wyróżnienie dla zespołów teatralnych za pantonimę w VI Wolskim Przeglądzie szkolnego Dorobku Artystycznego. 2000 / 2001

KONKURSY PRZEDMIOTOWE:
Ryszard Wieczorek, Marcin Wasilewski, Radosław Adamowicz, Nguyen Hoang Toni, Anna Olszewska – dobre wyniki w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”. Andrzej Cendrowski – laureat konkursu literackiego „Wiek XX – co powiesz o nim potomnym”. Mateusz Bernat – wyróżnienie w konkursie literackim „Wiek XX – co powiesz o nim potomnym”. Anna Olszewska – I miejsce w Olimpiadzie rejonowej wiedzy o PCK. Marta Dylewska – I miejsce w XXIV konkursie recytatorskim „Warszawska Syrenka” – etap dzielnicowy.

TEATRZYK 2/3:
I miejsce – w IV Wolskim Przeglądzie Szkolnego Dorobku Artystycznego – 1999r. Za przedstawienie pt: „Kaktusica”. I miejsce – w V Wolskim Przeglądzie Szkolnego Dorobku Artystycznego – 2000r. Za przedstawienie pt: „Nareszcie wolni”. II miejsce – w V Wolskim Przeglądzie Szkolnego Dorobku Artystycznego – 2000r. Za przedstawienie pt: „Wieczrór Wigilijny”. I miejsce – w I Przeglądzie Szkolnych Zaspołów Estradowych „Na Szkolnej Estradzie” za przedstawienie pt: „Trudna miłość” – 2000r. III miejsce – w Warszawskim Przeglądzie Zespołów Artystycznych za „Trudną miłość” oraz wyróżnienie za montaż poetycko-muzyczny „Tylko miłość – wariatka ta sama””.

OSIĄGNIĘCIA W SPORCIE:
Kamil Gackowski – najlepszy sportowiec roku 2000/2001 – skoki do wody.

Pływanie:
II Zawody o Puchar Dyrektora Dzielnicy Wola – III miejsce w punktacji gimnazjów wolskich. III miejsce – Magdalena Makowska VI miejsce – Agata Banasiak III miejsce – Kamil Gackowski IV miejsce – Kamil Jaroszyński VIII miejsce – Magdalena Kopczyńska X miejsce – Katarzyna Trochimczyk III miejsce – Tomasz Sutowski IX miejsce – Karol Dzik

Piłka Koszykowa:
I miejsce chłopców w Mistrzostwach Woli. III miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Woli.

Piłka Siatkowa:
III miejsce chłopców w Mistrzostwach Woli. IV miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Woli.

Piłka Nożna:
I miejsce w turnieju o „Złotą piłkę”. IV miejsce chłopców w Mistrzostwach Woli.

Dwubój:
II miejsce drużynowo w Mistrzostwach Woli. 1999 / 2000 Marta Dylewska – wyróżnienie w Konkursie Historycznym „Katyń – Golgota Wschodu” (szczebla wojewódzkiego) Marta Dylewska

© 2017 Szkoła Podstawowa nr 387 im. Szarych Szeregów w Warszawie. Wszystkie prawa zastrzeżone. Hosted with ❤ by WPengine.pl