Projekt „Zdrowa Ja”

Zakończenie projektu

Z przyjemnością ogłaszamy, że projekt „ZDROWO JA”, który realizowany był w szkole od września 2017 roku, dobiegł właśnie końca.

Serdecznie dziękujemy szkolnym koordynatorom programu – dyrektorom oraz nauczycielom i pielęgniarkom za zaangażowanie i wsparcie, bez którego sukces, który jest udziałem wszystkich, nie miałby miejsca. Państwa praca motywowała nas do wytrwałości w realizacji projektu oraz była światełkiem w tunelu biurokratycznych przeciwności.

Dziękujemy naszym DZIEWCZĘTOM, dzielnym 15-latkom, które wytrwale znosiły wyzwania, jakie przynosił program. Mamy nadzieję, że podejmowane w nim działania, przyczynią się do trwałej zmiany stylu życia oraz, że wiedza dotycząca zdrowia i zachowań prozdrowotnych będzie solidną bazą do zdrowej przyszłości Waszej i Waszych bliskich.
W projekcie wzięło udział 1200 dziewcząt z 48 szkół
Razem, w okresach pomiarowych dziewczęta zrobiły 2 464 418 316 kroków.
Przygotowały 24 lekcje dotyczące zdrowego życia.
Wzięły udział w 192 warsztatach o tematyce prozdrowotnej.
Instytut Matki i Dziecka przeszkolił w projekcie 98 nauczycieli i 48 pielęgniarek.

Jesteście dla nas inspiracją do dalszego tworzenia działań w środowisku szkolnym.
„ZDROWA JA” – „ZDROWI MY”

Zespół projektu „ZDROWA JA”
Instytut Matki i Dziecka w Warszawie

W razie pytań prosimy o kontakt, pracownicy Zakładu Zdrowia Dzieci i Młodzieży w Instytucie Matki i Dziecka zawsze służą życzliwym wsparciem i radą.
e-mail: zakład.promocjizdrowia@imid.med.pl

Zdrowa Ja_Uroczyste zakonczenie2

plakat wer 5 12_POPRAWIONA DRUK

© 2017 Szkoła Podstawowa nr 387 im. Szarych Szeregów w Warszawie. Wszystkie prawa zastrzeżone. Hosted with ❤ by WPengine.pl