Realizacja programu Bon Sześciolatka 2018/2019

W naszej szkole realizowany jest bon sześciolatka. Dzięki tej inicjatywie dzieci mogą korzystać z dodatkowych zajęć takich jak:

• rytmika – rozwija poczucie rytmu, usprawnia ruchowo i umuzykalnia,
    gimnastyka korekcyjna – eliminuje wady postawy, zapewnia wszechstronny rozwój fizyczny i wspaniałą zdrową zabawę,
  • zajęcia komputerowe – są atrakcyjną formą spędzania czasu w szkole, wprowadzają dzieci w świat technologii komunikacyjno-informacyjnej i rozwijają ich aktywność poznawczą.
  • zajęcia z języka angielskiego – to dodatkowa propozycja dla dzieci. Poznają one język angielski dzięki specjalnie zaaranżowanym sytuacjom językowym.

Uzupełnieniem bonu jest obszerna wyprawka plastyczna. Dzięki niej możemy wykonywać piękne i kolorowe prace, które rozwijają małą motorykę oraz kreatywność dzieci.
Ponadto bon zapewnia naszym sześciolatkom atrakcje w postaci refundacji wycieczek (po jednej w każdym semestrze). Dzięki nim mają one możliwość bezpośredniego poznania własnego środowiska i regionu. Wycieczki dostarczają wiele wrażeń i wzruszeń, a jednocześnie stają się doskonałą konfrontacją książkowej wiedzy z otaczającą rzeczywistością.

© 2017 Szkoła Podstawowa nr 387 im. Szarych Szeregów w Warszawie. Wszystkie prawa zastrzeżone. Hosted with ❤ by WPengine.pl